Chata Świętego Mikołaja

Chata Świętego Mikołaja

Już 28 listopada przybędzie do nas niecierpliwie wyczekiwany gość z Dalekiej Północy – Święty Mikołaj. W magicznej atmosferze rozświetlonej tysiącem świateł czeka na Was niezapomniana świąteczna przygoda. Niezawodne renifery z daleka przywołują Gości na to fantastyczne spotkanie a dzielni pomocnicy – Elfy zabiorą Was w magiczny świat baśniowych zabaw. Korzenne smaki i zapachy zapewne przywołają moc wspomnień z dzieciństwa a Najmłodszym zapadną w pamięci na długo. Daj się ponieść fantazji i dołącz do drużyny Świętego Mikołaja!

Spotkanie z Mikołajem

Któż tak dostojnie spoczywa na swym przytulnym tronie? Starszy Pan z brodą w czerwonym kubraczku, popijając gorącą czekoladę, z niecierpliwością czeka na wszystkie dzieci, zarówno te małe jak i nieco większe! Opowie Wam o swojej pracy, o dzielnych pomocnikach Elfach, odpowie na wszystkie Wasze listy, a jeżeli jeszcze nie zdążyliście napisać do Świętego Mikołaja, na miejscu czeka na Was świąteczna poczta.

Czas trwania 45 minut

W Krainie Elfów

Radosne, zielone skrzaty nie pozwolą Wam się nudzić! Razem z szalonym pingwinem porwą Was w wir zabawy. A może zechcecie Im pomóc w pakowaniu prezentów?

Czas trwania 30 minut

Zimowe Kino

Bajkowe postacie świątecznych filmów animowanych wzruszą Was i rozbawią do łez. Tytuły filmów dostosowywane są do wieku uczestników.

Czas trwania 90 minut

Warsztaty

Pod okiem pracowitych elfów, samodzielnie stworzycie świąteczne dzieła sztuki! Pachnące świętami mydełka, rozświetlone lampiony czy artystycznie przyozdobione pierniki. Swoje rękodzieła oczywiście zabieracie ze sobą do domku!

Czas trwania 30 minut

Zimowe dinozaury

W okresie okołoświątecznym możecie podziwiać dinozaury na naszej ścieżce JuraParku w zimowej scenerii. Jeżeli tylko aura dopisze będziecie podziwiać wymarłe stwory pod śnieżną pierzynką.

Świąteczna Kuchnia

Szefowa naszej Kuchni przygotuje dla Was przepyszne dania pachnące świętami! Nie zabraknie dań zarówno wigilijnych jak pierogi, krokiety czy barszcz ale będzie również okazja  spróbować tych pachnących anyżkiem, cynamonem czy goździkami!

Godziny otwarcia

Kontakt

Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie

Copyright 2021 © JURAPARK KRASIEJÓW