Zamknij

Przyjdź i poczuj magię jurajskich Świąt!

Spotkanie z Mikołajem

Któż tak dostojnie czeka na na swym tronie? Oczywiście, że Święty Mikołaj! Opowie Wam o swojej pracy, o dzielnych pomocnikach Elfach i ich przygodach. O niesfornych reniferach i spotkaniach z dziećmi, których miał niemało, przez te wszystkie lata. 

Sprawdzicie czy Wasz świąteczny list, razem z listą dobrych uczynków dotarł już do Chaty Mikołaja. Jeżeli jeszcze go nie napisałeś – to nic straconego! Nasz Elf – Skryba z pewnością pomoże Ci napisać piękny list i skorzystasz z naszej Świątecznej Poczty.

Kraina Elfów

To miejsce, gdzie nie tylko podejrzycie ciężką pracę dzielnych pomocników Mikołaja, ale sami również będziecie mogli wpaść w wir świątecznej krzątaniny. Psotne Elfy zarażą Was wyjątkową magią tego miejsca. Zabiorą w niesamowitą podróż w czasie. Pomogą udekorować świąteczne pierniki i zdradzą tajniki, jak zabrać do domu kawałek tego miejsca zaklęty w niepozornym, małym mydełku.

Jednak Elfy nad wszystko kochają się BAWIĆ! Nie wierzycie? Koniecznie to sprawdźcie, bo tak psotnych i wesołych stworzeń jak one, chyba nie znajdziecie nigdzie indziej!

Zimowe Kino

Masz dość codziennych spraw i obowiązków? Daj się ponieść świątecznej atmosferze i spędź miło czas z najbliższymi. Bajkowe postacie świątecznych filmów animowanych wzruszą Was, zaskoczą i rozbawią do łez. 

Świąteczna Kuchnia

Czy słyszeliście, że Elfy to również doskonali kucharze? Nasza Szefowa Kuchni została przez nich dokładnie przeszkolona i razem wyczarowują kulinarne cuda! Kuchenna – Elfia Załoga przygotuje dla Was przepyszne dania pachnące świętami! Nie zabraknie dań typowo wigilijnych takich jak pierogi, krokiety czy barszcz, ale będzie również okazja  spróbować tych pachnących anyżem, cynamonem czy goździkami!

Zimowe dinozaury

W okresie kiedy na świecie zimno, buro i ponuro, a dzień staje się krótki, w JuraParku dinozaury otulają się puchową śnieżną pierzynką. Jeżeli nie miałeś okazji jeszcze takich oglądać, zapraszamy!

Mikołajkowe spotkania dla całej klasy

W tym roku cała załoga Świętego Mikołaj ostro wzięła się do pacy i szykuje coś naprawdę wyjątkowego! Dużo się zmienia. Oczywiście Mikołaj znajdzie czas, aby porozmawiać z każdym, kto go odwiedzi i to pozostaje niezmienne. Jednak Elfy w tym roku szykują dla wszystkich moc atrakcji. Nie tylko całe lato ciężko pracowały nad zmianą swojej garderoby, ale również pakowały mnóstwo prezentów i uczyły się nowych sztuczek. Jesteście ciekawi jakich? – Koniecznie zarezerwujcie swój pobyt już dzisiaj!

 

 

Spotkania wigilijne dla pracowników

Firmowe spotkanie wigilijne to idealny moment, aby podziękować sobie wzajemnie za zaangażowanie i dotychczasową współpracę. To również wyjątkowa okazja do podsumowania mijającego roku oraz wzmocnienia więzi z pracownikami.

Nasza wyśmienita kuchnia, świąteczny wystrój oraz przyjazna obsługa przeniosą Państwa w świąteczną, rodzinną atmosferę. Będziecie mogli posmakować dań tradycyjnych lub nieco bardziej wyszukanych – menu na spotkanie wigilijne dostosujemy dla Państwa oczekiwań. 

Z przyjemnością pomożemy w organizacji tego wyjątkowego dla Państwa firmy wydarzenia.

Organizacja spotkań wigilijnych – Jolanta Labus, tel (+48) 797 028 484 lub jola.labus@jurapark.pl

Cennik i godziny otwarcia

60 zł – bilet dla dorosłego i dziecka

5 zł – bilet dla dziecka z rocznika 2021 i młodszego

30 zł – dopłata do biletu (np. dla drugiego opiekuna)


Warsztaty kreatywne – 19 zł/os.

Kontakt

Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie

Copyright 2021 © JURAPARK KRASIEJÓW

Nasi partnerzy

pgi
Uniwersytet Opolski
JPS_logo
bkt_pomaranczowe
orot
pepsi-logo
hotel-bajka
Sprawdź pogodę