Park i plac zabaw dla dzieci w Krasiejowie

Plac zabaw zawsze wzbudza w dzieciach fascynację. Wszystkie pociechy, niezależnie od wieku, widząc huśtawki, zjeżdżalnie, bujaki czy piaskownice, pędzą, by swobodnie pobawić się na świeżym powietrzu. W Juraparku w Krasiejowie także taki plac znajdą i na pewno chętnie spędzą na nim czas.

W naszym parku z dinozaurami w Krasiejowie znajdują się bardzo zróżnicowane atrakcje, stworzone z myślą o najmłodszych gościach. Już trzylatki mogą się na nim bawić pod okiem rodziców, ćwiczyć swoją koordynację ruchową i siłę mięśni.

Sprawdź, co czeka na Twoje pociechy na placu zabaw w Juraparku!

Plac zabaw z dinozaurami

Zróżnicowanie przyrządów do zabaw i ćwiczeń pozwala dzieciom na dobranie aktywności, którą lubią najbardziej.

Nasz plac zabaw z motywem dinozaurów, prehistorycznych stworów, oferuje różne urządzenia do zabawy.

      Huśtawka ptasie gniazdo — jedna z najpopularniejszych atrakcji na placu zabaw. Zamiast zwykłego krzesełka lub deski, typowych dla huśtawek, ma siedzisko w kształcie ptasiego gniazda. Huśtawka ta pozwala na lekkie kołysanie się na leżąco czy siedząco, jak i na doświadczenie intensywnych wrażeń podczas zabawy po rozpędzeniu kosza do dużych prędkości. Huśtawka ma wysokość 7 metrów.

      12-metrowa wieża ze zjeżdżalnią zbudowana jest z dwóch pięter, na których znajdują się różne elementy do wspinaczki i przesuwania się. Na jej szczycie jest zjeżdżalnia o długości 12 metrów. To niezwykła atrakcja, która zapewnia nie tylko wiele frajdy, ale także rozwija zdolności motoryczne i koordynację ruchową. Dla najmłodszych przygotowaliśmy także małe huśtawki, zjeżdżalnie i bujańce.

      Karuzela, czyli kręcące się koło, na którym zamontowane są siedzenia. Maluchy kręcąc się, nie tylko doskonale się bawią, ale także rozwijają równowagę i koordynację ruchową.

      Piaskownica zwykle przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, ale przesypywanie piasku bywa przyjemne nawet dla nastoletniego rodzeństwa. To miejsce, w którym można się bawić w piasku, budować zamki, babki, używać koparki czy samochodzików. Zabawa w piaskownicy doskonale rozwija zdolności manualne i percepcję sensoryczną.

      Sieć do wspinania — element wyposażenia naszego placu zabaw, który umożliwia wspinanie się po różnych kształtach i poziomach. Wspinaczka zwiększa siłę mięśni i wytrzymałość fizyczną, a także rozwija koordynację ruchową. To świetna zabawa dla starszych dzieci, które lubią wyzwania i przygodę.

Wstęp na plac zabaw jest w cenie biletu dla turystów zwiedzających JuraPark!