Rodzinny Park Rozrywki w Polsce | JuraPark Krasiejów

Park Rozrywki

Park rozrywki dla dzieci

Stworzyliśmy park rozrywki z myślą o dzieciach i dorosłych, by zapewnić zabawę i emocje całej rodzinie. Znajdują się tu karuzele, Statek Piracki, dmuchane zjeżdżalnie, automaty do gier, symulatory, trampoliny i euro-bungee.

Bajkowa Kraina Dinozaurów – to labirynt pełen tajemniczych przejść, zjeżdżalni i zakamarków. Miejsce to z pewnością przypadnie do gustu małym poszukiwaczom przygód. A wszystko w bajkowym prehistoryczny otoczeniu. Takiej krainy nie znajdziesz nigdzie indziej.

Rodzinny park rozrywki

I mali, i duzi spędzą czas na beztroskiej zabawie. Najlepiej się odpoczywa podczas aktywności fizycznej i w trakcie angażujących gier zręcznościowych. Weekend, wakacje czy ferie zimowe to doskonały czas, by zwiedzić atrakcje Krasiejowa i udać się do rodzinnego parku rozrywki.


UWAGA!

Każde urządzenie w Parku Rozrywki opatrzone jest regulaminem, określającym między innymi minimalny wiek użytkownika.

Urządzenia przeznaczone dla najmłodszych dzieci dostępne powyżej 3 roku życia to: karuzela mała łańcuchowa, karuzela – samolociki, kolejka szynowa mała oraz basen z kulkami.


Galeria

Park rozrywki Polska – JuraPark w Krasiejowie k. Opola

Warto wybrać się w bliższą bądź nieco dalszą podróż do JuraParku w Krasiejowie k. Opola. Pociechy oraz ich rodzice doświadczą niezapomnianych wrażeń, które przez lata będzie się miło wspominało! Dokładamy starań, aby tak było, spełniając jednocześnie wysokie wymogi bezpieczeństwa.

MIEJSCE TO Z PEWNOŚCIĄ PRZYPADNIE DO GUSTU MAŁYM POSZUKIWACZOM PRZYGÓD!