Park Rozrywki dla dzieci w Krasiejowie

Park nauki i rozrywki Jura Park w Krasiejowie to wyjątkowe miejsce na mapie województwa opolskiego. Nasz park rozrywki wyróżnia się różnorodnością atrakcji, które mają za zadanie łączyć walory edukacyjne z dobrą zabawą.

Dzięki temu zarówno młodsze, jak i starsze dzieci poczują się u nas jak w swoim żywiole, a być może zyskają nową pasję na całe życie. Poznaj najciekawsze atrakcje parku rozrywki dla dzieci w Krasiejowie!

Rodzinny park rozrywki

Nasz park rozrywki powstał z myślą o rodzinach z dziećmi, dlatego to idealne miejsce na wspólny wypoczynek. Z większości atrakcji mogą wraz z dziećmi korzystać także rodzice czy opiekunowie w ramach jednego biletu wstępu.

Dla większości maluchów pobyt w parku rozrywki wiąże się z ogromem emocji. Czasem może też pojawić się strach przed różnymi atrakcjami, takimi jak przejażdżka Mini Coasterem czy kolejką szynową lub skok na Eurobungee. Obecność rodzica, który będzie mógł zawsze towarzyszyć swojemu dziecku, z pewnością doda mu śmiałości i odwagi.

Ważne informacje dla odwiedzających nasze parki rozrywki

Najważniejszy dla nas jest Wasz komfort i bezpieczeństwo, dlatego prosimy jeszcze przed skorzystaniem z atrakcji Parku Rozrywki, o zapoznanie się z regulaminami korzystania z poszczególnych urządzeń. Zaznaczona jest na nich m.in. informacja o minimalnym wieku i wzroście dzieci i dorosłych, aby można było bezpiecznie z nich korzystać.

Poniżej przedstawiamy mini wersję tych zasad.

Park rozrywki dla dzieci

Park rozrywki z placem zabaw zaprasza do skorzystania z następujących atrakcji:

 • basen z kulkami – dla dzieci o wzroście do 120 cm,
 • karuzela „Samolociki” – dla dzieci o wzroście min. 80 cm – max 140 cm,
 • dmuchańce – dla dzieci o wzroście od 90 cm (pod opieką rodzica mniejsze dzieci),
 • trampoliny – dla dzieci o wzroście min. 120cm,
 • kolejka szynowa „Ciuchcia” – dla dzieci o wzroście min. 120 cm – chcących korzystać samodzielnie, pod opieką rodzica może korzystać każde dziecko,
 • „Małpi gaj” – dla dzieci o wzroście min 120 cm,
 • Eurobungee – dla dzieci o wzroście min 110 cm do max 160 cm. 
DSC_0695

Małpi gaj dla dzieci

Małpi gaj, czyli bajkowa kraina dinozaurów, to labirynt kryjący w sobie wiele tajemnic. Znajdują się w nim zjeżdżalnie, a także sekretne przejścia i zakamarki, których odkrywanie to wspaniała przygoda.

Całość utrzymana jest w niesamowitym, prehistorycznym stylu, co tylko wyostrza u małych odkrywców apetyt na dokonywanie poszukiwań i odkryć.

Park rozrywki na plaży

Na plaży również nie brakuje atrakcji dla dzieci i rodziców. Oto niektóre z nich:

 • mała karuzela łańcuchowa – dla dzieci o wzroście 80 cm do 120 cm (w wieku 3-7 lat),
 • duża karuzela łańcuchowa – dla dzieci o wzroście min 130 cm,
 • Mini Coaster – dla dzieci o wzroście min 120 cm – mogą korzystać samodzielnie, dzieci od 90 cm wzrostu mogą korzystać z atrakcji razem z opiekunem,
 • mini samochodziki – dla dzieci o wzroście minimum 100 cm i wadze do 80 kilogramów,
 • statek piracki – dla dzieci o wzroście min 130 cm,
 • pływające „kaczki” – dla dzieci o wzroście min130 cm – mogą korzystać samodzielnie, dzieci o wzroście min 90 cm mogą korzystać z atrakcji z opiekunem, jednak wspólna waga nie może przekroczyć 120 kg na jedno urządzenie.

Mini rollercoaster na plaży

W parku rozrywki na plaży znajduje się Mini Coaster, który nawiązuje do jednej z najpopularniejszych atrakcji w każdym wesołym miasteczku i lunaparku, mianowicie rollercoastera.

Wersja mini dedykowana jest dzieciom w wieku co najmniej 5 lat i o wzroście minimum 130 centymetrów, ale młodsze dzieci mogą skorzystać z atrakcji pod opieką dorosłej osoby.

Mini Coaster pozwala poczuć adrenalinę towarzyszącą dynamicznym zmianom pozycji podczas jazdy w górę i w dół. Z góry rozciąga się wspaniały widok na plażę oraz inne atrakcje parku rozrywki.

Taka przejażdżka dostarczy wielu wrażeń każdemu dziecku!

* Dostępność poszczególnych atrakcji uzależniona jest od panujących warunków atmosferycznych.

** Za bezpieczeństwo dzieci przebywających na parku rozrywki i korzystających z atrakcji odpowiedzialni są opiekunowie.