Zamknij

Sale restauracyjne i zakwaterowanie

NOCLEGI

Każde spotkanie integracyjne, szkolenie czy konferencję możemy zorganizować jako kilkudniowy pobyt. Na terenie JuraParku dysponujemy bazą noclegową, w której możemy jednocześnie zakwaterować 50 osób. Dodatkowo, w razie potrzeby możemy zaproponować noclegi w okolicy tym samym zwiększając możliwość udziału w spotkaniach większej ilości osób. 

RESTAURACJA

Na terenie JuraParku znajdują się 2 sale restauracyjne, każda na 120 miejsc. W surowym, drewnianym wystroju każde spotkanie nabierze oryginalnego charakteru. Na potrzeby klienta sale dekorujemy w wyznaczonym lub zaproponowanym przez nas klimacie. Szefowa kuchni zaserwuje zarówno dania typowo regionalne jak również na życzenia klienta dania wege czy bardziej wytrawne. W zależności od charakteru spotkania, oferujemy śniadania biznesowe, lunch, kolacje, menu na wieczorną imprezę czy też menu ogniskowe.

Każde spotkanie, szczególnie te wieczorowe możemy uświetnić zabawą z DJem czy występem zespołu na żywo. Na życzenie klienta możemy zorganizować dodatkowe atrakcje jak fire- czy piroshow. 

Jesteś zainteresowany?
Zostaw nam swojego maila i odbierz 10% rabatu.

Skontaktuj się z nami

Pikniki firmowe

Imprezy integracyjne

Team Building

Konferencje i szkolenia

Vouchery prezentowe

Sale restauracyjne i zakwaterowanie

Nasi partnerzy

pgi
Uniwersytet Opolski
JPS_logo
bkt_pomaranczowe
orot
pepsi-logo
hotel-bajka
Sprawdź pogodę