Zamknij

Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne nie muszą być nużące i sztampowe. Dzięki nam zorganizujesz doskonałą zabawę dla osób w różnym wieku, na świeżym powietrzu i pod dachem, z noclegami i wyżywieniem.

JuraPark w Krasiejowie to atrakcja niedaleko Opola, która zdecydowanie wyróżnia się na tle innych i przyciąga zarówno małych, jak i dużych fanów dobrej zabawy i prehistorycznych stworzeń.

Pikniki firmowe

Imprezy integracyjne

Team Building

Konferencje i szkolenia

Vouchery prezentowe

Sale restauracyjne i zakwaterowanie

Impreza integracyjna dla pracowników

Czemu służą imprezy integracyjne? Przede wszystkim scalają zespół, który na co dzień ma ze sobą sprawnie funkcjonować, kreować, znajdywać rozwiązania, pracować tak, by cała firma odniosła sukces i przynosiła zyski.

Impreza integracyjna może odmienić zespół, który zna się od lat, a w którym mimo wszystko panują jakieś nieporozumienia. Może też stanowić ważny krok do poznania się nowych członków zespołu.

Odpowiednio przygotowany wyjazd integracyjny pozwala menedżerom przyjrzeć się swoim podwładnym, sprawdzić ich w nietypowych okolicznościach, poznać ich mocne i słabe strony. Te informacje skutecznie można wykorzystać w zarządzaniu zespołem.

Poza tym wspólny wieczór czy weekend może być nagrodą, ukoronowaniem jakiegoś sukcesu oraz swego rodzaju wynagrodzeniem dla osób szczególnie oddanych i zaangażowanych. Dlatego, jeśli rozważasz urządzenie imprezy integracyjnej, nie zwlekaj i zarezerwuj miejsce w JuraParku!

Atrakcje JuraParku także dla firm

Wszelkie zabawy, które są dostępne w JuraParku, wywołują olbrzymie emocje także u osób dorosłych. W Krasiejowie znajdują się olbrzymie modele prehistorycznych stworzeń, są Czynne Wykopaliska, Oceanarium, jest Tunel Czasu i Park Ewolucji. Polecamy też Kino Emocji z wrażeniami, które poruszają wszystkie zmysły i Park Rozrywki.

Na jednym, olbrzymim terenie znajduje się tyle ciekawych miejsc, że dzień lub dwa zwiedzania to za mało. Dlatego warto zostać tutaj na dłużej, także podczas wyprawy z kolegami i koleżankami z pracy oraz w towarzystwie szefów i podwładnych!

To miejsce sprzyja rozluźnieniu atmosfery, beztroskiej zabawie, zapomnieniu o codziennych problemach. Staje się natomiast okazją do pogawędek, tańców, rozpalenia ogniska czy spróbowania pysznego jedzenia i smakowitych napojów. W Krasiejowie, zaledwie kilka kilometrów od gwarnego Opola, można się odprężyć i poczuć się znowu dzieckiem!

Imprezy integracyjne w parku z dinozaurami

Myślisz, że dinozaury są tylko dla dzieci? Fakt, w JuraParku znakomicie bawią się dzieci i nastolatkowie, ale też dorośli, a nawet seniorzy!

Ponieważ dysponujemy dwiema dużymi salami, które pomieszczą 120 osób i zapewniamy zaplecze noclegowe z 50 miejscami, nic nie stoi na przeszkodzie, by urządzić tutaj potańcówkę, dyskotekę, zapewnić różnorodne posiłki, a do tego wyjść na zewnątrz, pospacerować, zagrać w gry terenowe.

Poza tym dopasujemy imprezę do wymogów korporacji i miniprzedsiębiorstwa, niezależnie od branży, liczby uczestników i specyfiki zawodu, który wykonują nasi goście.

Mamy także wsparcie firm zewnętrznych, które dostarczają sprzęt niezbędny do urządzania ciekawych pokazów. Każda impreza integracyjna, którą przygotujemy w porozumieniu z klientem, będzie wyjątkowa, a przez to niezapomniana!

Jesteś zainteresowany?
Zostaw nam swojego maila i odbierz 10% rabatu.

Skontaktuj się z nami

Nasi partnerzy

pgi
Uniwersytet Opolski
JPS_logo
bkt_pomaranczowe
orot
pepsi-logo
hotel-bajka
Sprawdź pogodę