• Deutsch
  • English
Zadzwoń+48 77 46 54 800
FAQ

Odpowiadamy na pytania, które zadajecie najczęściej!

1. Co jest w cenie biletu?

W cenie biletu wstępu jest: Multimedialny Tunel Czasu, ścieżka edukacyjna z dinozaurami, Pawilon Paleontologiczny, Prehistoryczne Oceanarium, plac zabaw, Park Rozrywki (za wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monety np. byk rodeo), Jurajska Plaża oraz wejście do Kina Emocji Cinema 5D.

2. Czy konieczna jest wcześniejsza rezerwacja jeżeli chcę przyjechać z rodziną?

Nie. O wcześniejsze rezerwacje prosimy tylko grupy zorganizowane min. 25 osób.

3. Czy park jest czynny przez cały rok?

JuraPark (park dinozaurów) jest czynny przez cały rok. Pozostałe atrakcje są czynne sezonowo np. od wiosny do jesieni – Park Rozrywki, Prehistoryczne Oceanarium, Tunel Czasu, Jurajska Plaża. Jeżeli dana atrakcja jest wyłączona z ruchu turystycznego, taka informacja znajdzie się na stronie internetowej w „dostępność atrakcji”.

4. Czy można wchodzić na teren kompleksu z psem?

Tak, ale tylko na teren parku z dinozaurami. Pies musi być w kagańcu i na smyczy. Całkowity zakaz wprowadzania psów dotyczy terenu placu zabaw, Parku Rozrywki, Jurajskiej Plaży, Tunelu Czasu i Prehistorycznego Oceanarium. Właściciel zwierzęcia jest zobowiązany jest do usuwania pozostawionych przez zwierzę nieczystości.

5. Ile czasu powinniśmy zarezerwować na zwiedzanie?

Aby bez pośpiechu zwiedzić Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie i skorzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji na terenie kompleksu zalecamy całodniowy pobyt.

6. Jeżeli kupując bilet nie wykorzystamy wszystkich atrakcji czy możemy liczyć na zwrot pieniędzy?

Niestety nie. Kasa nie wypłaca zwrotów za niewykorzystane atrakcje (załamanie pogody, awarie techniczne czy nagła zmiana planów kupującego).

7. Czy park jest otwarty w święta?

Tak. Godziny otwarcia parku w dni powszednie i świąteczne są wyszczególnione TUTAJ

8. Czy jest możliwość noclegu w pobliżu parku?

W pobliżu parku znajdują się liczne gospodarstwa agroturystyczne, hotele i pensjonaty. Listę miejsc noclegowych z opisem, zdjęciami i kontaktem do właścicieli znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce NOCLEGI

9. Czy można robić zdjęcia na ternie parku i pozostałych atrakcji?

Tak. Jedynie osoby wykorzystujące zdjęcia z terenu Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie do publikacji lub celów marketingowych proszone są o wcześniejsze wystąpienie o zgodę do zarządcy lub kierownika obiektu biuro@jurapark.pl lub marketing@jurapark.pl.

10. Czy opiekunowie grupy wchodzą do JuraParku za darmo?

1 opiekun na dziesięć osób ma wolny wstęp na teren JuraParku.