Zamknij

Organizacja imprez

JuraPark w Krasiejowie to największa atrakcja turystyczna Opolszczyzny i miejsce ukochane przez dzieci.

Położony w malowniczej scenerii, na otwartej przestrzeni daje wiele możliwości. Możesz u nas zorganizować dla swojej Rodziny i Przyjaciół niezapomniane przyjęcie urodzinowe, szaloną osiemnastkę, piękny jubileusz…. i co sobie tylko wymarzysz!

Doskonale zaopatrzone zaplecze gastronomiczne oraz możliwość zakwaterowania sprawiają, że możliwości jest bardzo dużo. Jeżeli masz plan na swoje przyjęcie – zgłoś się do Nas! Nasz kreatywny zespół przygotuje dla Ciebie wyjątkową ofertę zgodną z Twoimi oczekiwaniami.

Czasami wielką ochotę na uroczyste świętowanie całkowicie niweczy brak miejsca w mieszkaniu i zaplecza do przyjmowania gości… Jeśli i Ty masz w planie świętowanie urodzin lub imienin dziecka, rodzinnego jubileuszu lub po prostu chcesz spędzić dzień czy dwa w towarzystwie najbliższych, zaplanuj pobyt w JuraParku w Krasiejowie!

Imprezy okolicznościowe

celebruj wyjątkowe chwile

Chrzciny i Roczek

pierwsze wielkie przyjęcia

Komunie

wyjątkowe chwile w wyjątkowym miejscu

Organizacja urodzin dla dzieci

czyli to,co mali odkrywcy kochają najbardziej!

Wieczory kawalerskie i panieńskie

szalona zabawa w gronie przyjaciół

Przyjęcia weselne

tutaj może rozpocząć się Wasza historia

Organizowanie imprez okolicznościowych

Zajmujemy się organizacją imprez dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zapewniając mnóstwo atrakcji dopasowanych do marzeń naszych klientów.

JuraPark w Krasiejowie to cały kompleks atrakcji na świeżym powietrzu oraz pod dachem. Zapewniamy moc wrażeń maluchom zafascynowanym dinozaurami, ale także dorosłym, którzy chcą nietypowego przyjęcia, oryginalnego wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, a nawet wesela w wyjątkowym miejscu.

Każda impreza jest dopasowana do wymogów gości. Nasza obsługa, zajmująca się kompleksową organizacją imprez, ma za sobą olbrzymie doświadczenie oraz wykazuje się empatią i kreatywnością. Dzięki temu nie tylko spełnia marzenia, ale także podpowiada, jak można spędzić aktywnie czas w Krasiejowie z przyjaciółmi, rodziną, maluchami i rówieśnikami.

Podczas organizowania imprez wykorzystujemy też niekończący się zapał naszych animatorów, którzy zapewnią moc wrażeń wszystkim uczestnikom zabawy!

Kompleksowa organizacja imprez obejmuje przyjęcia dla dzieci i dorosłych. Zorganizujemy:

  • przyjęcie urodzinowe, w tym niezwykle uroczysty roczek czy wystrzałową osiemnastkę. Uroczystość może mieć charakter rodzinny lub też może być przygotowana wyłącznie zgodnie z oczekiwaniami dzieci i młodzieży,
  • chrzciny i komunię z właściwą dla tych uroczystości oprawą. Zadbamy nie tylko o menu, ale także wygląd stołów, sali i atrakcje dla gości,
  • wieczór kawalerski lub panieński — tutaj można spełnić swoje marzenia o zabawie wśród dinozaurów, ale także zdecydować się na aktywny udział w spływie kajakowym, zabawie na polu paintballowym lub ognisko,
  • wesele, zwłaszcza kameralne, romantyczne, w pięknie udekorowanej sali.
  • Organizowanie imprez okolicznościowych w parku z dinozaurami to wciąż nowość, tym bardziej możesz zachwycić swoich gości pomysłem na spędzenie wesela w takim miejscu jak JuraPark!

Organizowanie przyjęć a zaplecze parku rozrywki

Niewątpliwym walorem Parku Rozrywki i Nauki w Krasiejowie jest pełne zaplecze noclegowegastronomiczne. To nie parki rozrywki otwarty tylko od rana do zmroku, ale ośrodek tętniący życiem także o bardzo późnych porach!

Dzięki dużym terenom pod namioty i kampery oraz pokojom na wynajem jesteśmy w stanie komfortowo przenocować każdego gościa. I tego, który lubi spać na łonie natury, i takiego, który chce mieć do dyspozycji wygodne łóżko z pachnącą pościelą.

Śniadanie w formie bufetu wliczone jest w cenę, co podnosi atrakcyjność noclegów z naszej oferty, znacząco zmniejsza koszty pobytu i umożliwia beztroską zabawę. W punktach gastronomicznych serwowane są posiłki dla miłośników wege oraz dań mięsnych. U nas naje się do syta maluch — fan frytek i nuggetsów oraz dorosły — zwolennik dwudaniowych obiadów.

Jesteśmy przekonani, że jako organizatorzy imprez pozytywnie wyróżniamy się na tle konkurencji!

ZORGANIZUJEMY IMPREZĘ JAKĄ SOBIE WYMARZYSZ!

PARK NAUKI I ROZRYWKI W KRASIEJOWIE

Ul. 1 Maja 10
46-040 Krasiejów
woj. opolskie
tel. 77 4654 800
tel. 519 346 149
rezerwacja.krasiejow@jurapark.pl

Jolanta Labus
tel. 797 028 484
jola.labus@jurapark.pl

Nasi partnerzy

pgi
Uniwersytet Opolski
JPS_logo
bkt_pomaranczowe
orot
pepsi-logo
hotel-bajka
Sprawdź pogodę