Imprezy Okolicznościowe Opole i okolice | JuraPark Krasiejów

Imprezy okolicznościowe

W NIEZWYKLE MALOWNICZEJ SCENERII JURAPARKU W KRASIEJOWIE KAŻDE PRZYJĘCIE NABIERZE WYJĄTKOWEGO CHARAKTERU!

Specjalizujemy się w organizowaniu różnego rodzaju imprez okolicznościowych:

Zapewnimy kompleksową obsługę przy organizacji imprez: smaczną kuchnię (na życzenie klienta stół wiejski, stół szwedzki, słodki stół), dekorację stosowną do okoliczności, profesjonalną obsługę kelnerską oraz harmonogram zwiedzania naszych atrakcji.

Dysponujemy również bazą noclegową. Przy większej ilości osób pomagamy w organizacji miejsc noclegowych w okolicy.

Dodatkowe atrakcje na Państwa życzenie:

A dla Najmłodszych:

 

Imprezy okolicznościowe: Opole

JuraPark przyciąga zarówno dorosłych, jak i dzieci. Dla każdego znajdzie się solidna porcja rozrywki. Zgodnie z definicją pojęcia “imprezy okolicznościowej”, sprawujemy pieczę nad wszelkimi uroczystościami (w mniej lub bardziej podniosłej oprawie), które urządzane są na określoną okazję. Wydarzeniu nada niezwykłości tematyka naszego obiektu. Jego motywem przewodnim są dinozaury oraz inne prehistoryczne stworzenia. Dlatego organizowane tu imprezy okolicznościowe zapadają w pamięć i są bardzo charakterystyczne – nie sposób o nich zapomnieć!

Jeśli planujesz imprezę okolicznościową – to w takim miejscu, aby goście nie mieli większych kłopotów z transportem. Dlatego chętnie umawiasz się na organizację jej we własnym regionie. Jeśli jest to Opolszczyzna lub któreś z sąsiednich województw – zapraszamy do Krasiejowa (miejscowości słynącej nie tylko z wykopalisk oraz znanej ze średniowiecznego rodowodu).

Imprezy okolicznościowe w plenerze

Imprezy okolicznościowe urządzane w plenerze cieszą się dużym wzięciem. To zrozumiałe, przecież każdy kontakt z przyrodą i możliwość oddychania świeżym powietrzem są niemal przez wszystkich bardzo pożądane. Nieopodal JuraParku rozciągają się lasy. Natomiast na samym obiekcie znajdziemy jezioro z zadbaną plażą, na której jest bardzo przyjemnie, zwłaszcza latem.

Organizacją imprez
zajmuje się:

Jolanta Labus
(Specjalistka ds. Marketingu i Wydarzeń)