wakacje z dinozaurami

Wakacje z dinozaurami, czyli letnie kolonie w JuraParku z Almaturem

Jest to specjalna oferta, która przygotowana została z myślą o młodych fanach prehistorycznych stworów i świetnej zabawy, o nieograniczonej wyobraźni i niespożytej energii. Jedynym ważnym ograniczeniem dla uczestników jest wiek – młodzi poszukiwacze powinni być w wieku 6 – 12 lat.

Wykwalifikowana kadra zapewni opiekę pedagogiczną, a my ze swojej strony dostarczymy moc atrakcji i pyszne jedzenie. Dla uczestników kolonii oddajemy do dyspozycji to, co mamy najcenniejsze, czyli m.in. Prehistoryczne Oceanarium, ścieżkę z dinozaurami, Kino Emocji Cinema 5D, ale również atrakcje na naszym parku rozrywki, plaży i placu zabaw.

Program uzupełnią: plażowanie, piesze wycieczki, turnieje sportowe, pieczenie kiełbasek, gry i zabawy integracyjne. W wypadku deszczu są przygotowane zajęcia pod zadaszeniem.

Na kolonie odbywające się w Juraparku, gwarantowany jest codzienny dojazd z Opola z kilku przystanków. Dzieci uczestniczące w półkoloniach otrzymują w ramach wyżywienia drugie śniadanie i obiad. Opiekę zapewni im doświadczona kadra opiekunów i animatorów

Pierwszy turnus zaczyna się 27.06.2022 i trwa pięć dni. W każdy kolejny poniedziałek wakacji jest początek półkolonii dla kolejnej grupy młodych odkrywców (wyjątek stanowi jeden turnus 4-dniowy 16.08-19.08).

Dla Rodziców dzieci, które będą brały udział w półkoloniach, wzorem lat ubiegłych, utworzona zostanie zamknięta grupa, gdzie codziennie zamieszczane będą zdjęcia z wypraw po świecie dinozaurów.

Cały program realizowany będzie zgodnie z aktualnymi wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego odnoszącymi się do realizacji wypoczynku dzieci i młodzieży i regulaminów funkcjonowania parków rozrywki.