półkolonie letnie - Park Dinozaurów JuraPark Krasiejów
Zamknij

Półkolonie letnie

Wakacje z Dinozaurami, czyli letnie półkolonie w JuraParku z Almaturem

Oferta specjalna, przygotowana z myślą o młodych fanach prehistorycznych stworów i świetnej zabawy w wieku 6 – 12 lat. Wykwalifikowana kadra zapewni opiekę pedagogiczną, a my dostarczymy moc atrakcji. Dla uczestników półkolonii oddajemy do dyspozycji wszystkie nasze atrakcje, m.in. Prehistoryczne Oceanarium, ścieżkę z dinozaurami, Kino Emocji Cinema 5D, ale również atrakcje na naszym parku rozrywki, plaży i placu zabaw. Program uzupełnią: plażowanie, piesze wycieczki, turnieje sportowe, pieczenie kiełbasek, gry i zabawy integracyjne. W wypadku deszczu są przygotowane zajęcia pod zadaszeniem.

 • Bilet Kompleksowy – 69,99 zł./os. (Park Nauki i Ewolucji Człowieka, JuraPark: Tunel Czasu, Prehistoryczne Oceanarium, Pawilon Paleontologiczny, Park Rozrywki, Plac Zabaw)
 • Bilet JuraPark – 49,99 zł./os. (Tunel Czasu, Prehistoryczne Oceanarium, Pawilon Paleontologiczny, Park Rozrywki, Plac Zabaw)
 • Bilet PNiEC – 35,99 zł./os. (Park Nauki i Ewolucji Człowieka)
 • Przewodnik – 5 zł./os.
  ◦ grupy poniżej 15 osób – 75 zł/grupa
 • Warsztaty – 17 zł/os.
 • Lekcja – 200 zł/grupa
 • Kino 5D – 13 zł/os.
 • MENU DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

  • I danie (zupa dnia) – 8 zł/os.
  • II danie (filet drobiowy/rybny + frytki + surówka) – 25 zł/os.
  • II danie (pierogi) – 19 zł/os.
  • Zestaw I (zupa + II danie filet) – 33 zł/os.
  • Zestaw II (zupa + II danie pierogi) – 27 zł/os.

  Wymagana wcześniejsza rezerwacja.
  Jednakowy zestaw obiadowy dla całej grupy.
  Na 10ro dzieci – 1 opiekun korzysta z bezpłatnego posiłku.

Na półkolonie gwarantowany jest codzienny dojazd z Opola z kilku przystanków. Dzieci otrzymują w ramach wyżywienia drugie śniadanie i obiad. Opiekę zapewni doświadczona kadra opiekunów i animatorów. Pierwszy turnus zaczyna się 27.06.2022 i w każdy poniedziałek-piątek wakacji jest zaplanowana kolejna grupa (poza jednym turnusem 4-dniowym 16.08-19.08.2022)

Cały program realizowany będzie zgodnie z aktualnymi wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego odnoszącymi się do realizacji wypoczynku dzieci i młodzieży i regulaminów funkcjonowania parków rozrywki.

ZOBACZ, CO O NAS MÓWIĄ

Anna
Braliśmy udział w warsztatach, lekcjach, doświadczeniach, dzieci są zachwycone, uważam że dla szkół jest bardzo dużo atrakcji.
Małgorzata
Wszystko było atrakcyjne (oczywiście lekcje z przewodnikiem inaczej odbierają opiekunowie, a inaczej uczniowie). Dla mnie osobiście przewodnik był super!
Karina
Super miejsce dla dzieci i dla dorosłych. Mnóstwo ciekawych wiadomości, przekazanych w super sposób. Przemiła obsługa.
Karol
Jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyz Park dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, nawet tych na wózkach inwalidzkich. Takie osoby również mogły skorzystać nawet z tunelu czasu co było miłym zaskoczeniem, że zmieściły się w pociągu bez przenoszenia ich. Obsługa bardzo pomocna i miła, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom klientów.
Kliknij tutaj

NAJCZĘSTSZE PYTANIA I WAŻNE INFORMACJE

1 opiekun na 10 dzieci ma wstęp gratis.

Bilety można odebrać w kasie głównej JuraParku lub PNiEC.

 Przewodnik oprowadza grupę jedynie po ścieżce edukacyjnej JuraParku (z Tunelem Czasu i Pawilonem Paleontologicznym), co zajmuje około 2h.

Zwiedzanie JuraParku z Tunelem Czasu i Pawilonem Paleontologicznym- 2h. PNiEC- 1h. Oceanarium Prehistoryczne- 15 min. Kino 5D- 10 min. Warsztaty 30-45 min. Zjedzenie obiadu- 30 min. Zabawa w Parku Rozrywki, Małpim Gaju i na placu zabaw- nielimitowana 😉

 W razie deszczu urządzenia na Parku Rozrywki mogą zostać wyłączone z użytku dla Waszego bezpieczeństwa. Choć nie odpowiadamy za aurę na zewnątrz, do każdej grupy podchodzimy indywidualnie i staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Jeżeli pogoda pokrzyżuje Wam plany postaramy się zagospodarować Wam czas w inny sposób, jeśli to możliwe. Zabezpieczcie się jednak, ubierając się odpowiednio do warunków atmosferycznych, szczególnie jeśli prognoza pogody wydaje się nie być najkorzystniejsza.

Płacicie Państwo za faktyczną liczbę osób, która się u nas pojawi. Prosimy jednak o wcześniejszą informację, jeśli będzie to znacząca różnica.

Nasi partnerzy

mebenefit
nawypad
kuratoriumoswiaty
orot
pepsi-logo
piastgliwice
pgi
Uniwersytet Opolski
QlturaProfit
dinoridgelogo
us-logo
visitopolskie
dmit
zadowolonykonsument
guido
GSU-pdf-300x214
hydropolis
krainadinozaurow
ogrodbotaniczny
Translate »
Sprawdź pogodę