JuraPark Krasiejów Nominowany w Plebiscycie Top Atrakcje 2024!

Z radością informujemy, że JuraPark Krasiejów został nominowany do prestiżowego plebiscytu Top Atrakcje 2024! To wyjątkowe wyróżnienie podkreśla unikalność i atrakcyjność tego miejsca na turystycznej mapie Polski.

Zasady Głosowania:
Głosowanie w plebiscycie Top Atrakcje 2024 jest otwarte dla wszystkich miłośników turystyki i odbywa się w kilku prostych krokach:

  1. Wejdź na stronę organizatora: Aby oddać swój głos, należy wejść na stronę internetową organizatora plebiscytu.
  2. Wybierz kategorię: Głosujący mogą wybierać spośród różnych kategorii – nasz obiekt jest w kategorii parki rozrywki i miniatur.
  3. Oddaj swój głos: Wybierz JuraPark Krasiejów w odpowiedniej kategorii i oddaj swój głos. Każdy uczestnik może oddać CODZIENNIE jeden głos w każdej kategorii.

Potwierdzenie głosu: Po oddaniu głosu, zazwyczaj wymagane jest potwierdzenie, że nie jesteś robotem :), aby głos był ważny.

Dlaczego Warto Głosować na JuraPark Krasiejów?

JuraPark Krasiejów to jedno z najbardziej unikalnych miejsc w Polsce, oferujące fascynującą podróż w czasie do świata dinozaurów i początków życia na Ziemi. Park znany jest z imponujących rekonstrukcji prehistorycznych gadów, interaktywnych wystaw oraz edukacyjnych atrakcji, które przyciągają zarówno dzieci, jak i dorosłych. Głosując na JuraPark, wspierasz rozwój edukacji przyrodniczej i promocję polskich atrakcji turystycznych na arenie krajowej.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu i wsparcia JuraParku Krasiejów w plebiscycie Top Atrakcje 2024!

Twoje wsparcie ma znaczenie!